درباره کلینیک رواندرمانی پندار

هسته اوليه مركز فوق تخصصى خدمات روانشناسى و مشاوره پندار نيم رخ در سال ١٣٨٣ با تأسيس كانون انديشمندان پندار و آموزش خودشناسى مبتنى بر نظريه تحليل رفتار متقابل تشكيل شد. هدف اين مجموعه در تمام طول دوره فعاليت خود، همواره حمايت از انسان‌هايى بوده كه عزم كرده‌اند تا با به دست آوردن آگاهى درباره خود، روش‌هاى تفكر و چرخه‌ عواطف‌شان، به ظرفيت‌ها و استعدادهاى نهفته در خود پى ببرند و با استفاده از آن، مسيری که می خواهند و در آن خوشحالترند را در زندگى را دنبال نمايند.

لوگوی پندار از سال ۱۳۸۳ تا ۱۴۰۰

لوگوی جدید پندار

کلینیک فوق تخصصی روانشناسی و مشاوره پندار نیم‌رخ در سال ۱۳۹۳ با مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی کشور تاسیس شد. کلینیک پندارخدمات خودرا در حال حاضر توسط روانپزشک و روانشناسان متخصص و مجرب خدماتی شامل مشاوره فردی، مشاوره خانواده و زوج‌درمانی، مشاوره پیش از ازدواج و رابطه عاطفی، مشاوره تحصیلی و شغلی، مشاوره کودک و نوجوان با رویکردهای رواندرمانی تحلیلی(روانکاوی)، طرحواره درمانی، رفتار درمانی شناختی (CBT)، رفتار درمانی دیالکتیک (DBT)، درمان هیجان مدار(EFT)، واقعیت درمانی و دارودرمانی ارائه می‌دهد.

اهداف کلینیک پندار

ما معتقدیم که نپرداختن به مسائل درونروانی باعث استمرار چرخه های تکراری در زندگی ما انسانها می شود. ما امید داریم تا با پرداختن به این مسائل از درد و رنج ها و اتفاقات ناخوشایند زندگی بکاهیم، یا دست کم بتوانیم با دید متفاوتی به آنها نگاه کنیم. ما میخواهیم از طریق  ارائه خدمات روانشناسی فردی و گروهی به افراد کمک کنیم تا با شناخت خود و کشف استعدادهایشان، مسیر آرامش، شادی و کامیابی را پیش گیرند و بپیمایندما میخواهیم با کاستن از درد و رنج افراد، به آنها کمک کنیم تا  توانایی منحصر به فرد خود را در وجودشان بیابند و به سوی خویشتن حقيقی‌شان موثر عمل نمایند.

اگر بخواهیم سخن را خلاصه کنیم، باید بگوییم:

ما میخواهیم فاصله میان تولد تا مرگ را بازندگیپر کنیم.

محیط کلینیک پندار

 به راهنمایی نیاز دارید؟
اسکرول به بالا